NABÍDKA

Jednorázový vstup 

1 vstup do fitness, neomezený časově.

Měsíční vstup

Neomezený vstup do fitness na 1 kalendářní měsíc. Lze také zakoupit 3 měsíční, nebo 6 měsíční permanentku.

10 vstupů

10 vstupů do fitness, není omezeno časem, není ani lhůta, do které musíte vstupy vychodit.

Osobní trénink

Vždy je dobré začít s trenérem. V našem fitness máme k dispozici certifikované trenéry, ze kterých si určitě vyberete. Naučíme vás, jak správně cvičit, pomůžeme se shazováním hmotnosti, nabíráním svalové hmoty, nebo se zlepšením fyzické kondice. Pro zahraniční klienty nabízíme i osobní trénink v anglickém jazyce.
Trénink s trenérem trvá 60 minut. 

Individuální osobní plán 

Pro každého z vás sestavíme individuální tréninkový plán přesně podle potřeb a sportovního zaměření. Vše samozřejmě začíná diagnostikou pohybového aparátu.

Výživové poradenství 

Nevíte si rady s nadváhou nebo s nabíráním svalové hmoty? Jsme tu pro vás připraveni 7 dní v týdnu. Nastavíme vám jídelníček do zdravých kolejí. Nebudete muset nic počítat ani vážit. Naším cílem pro vaši přeměnu je to, aby se vám tato přeměna stala životním stylem, jídla vám chutnala a nemuseli jste se nutit do něčeho, co sami nechcete. 

Jak to všechno probíhá? Nejdříve s vámi uděláme zhruba 30 minutový pohovor, ve kterém zjistíme vaše stravovací návyky a nastavíme si reálné cíle. Poté vám vypracujeme přesný jídel plán, který s vámi budeme opět konzultovat a vše vysvětlíme. Vy ho budete týden dodržovat a poté se znovu sejdeme a řekneme si kde je prostor pro vylepšení, kde je problém s přípravou či chutí jídel. Vše znovu upravíme, abychom dosáhli těch nejlepších výsledků, jídlo vám chutnalo. Výsledky budeme kontrolovat na biometrické váze.

Skupinová cvičení

Každý týden máme v našem fitness skupinový trénink  tabaty a kruhový trénink. 

Tréninky boxu

Tréninky boxu pro začátečníky u nás vede trenér Marek. Naučíte se základy boxování a zlepšíte svoji fyzickou kondici.

Cvičení pro seniory

Proč se nehýbat i v pokročilém věku? Máme pro vás pečlivě připravené individuální tréninky s vyškolenými trenéry. Před každou cvičební hodinou probíhá krátký pohovor, ve kterém zjistíme něco o vašich tělesných indispozicích a budeme s vámi pečlivě, zodpovědně a s úsměvem cvičit.

Kompenzační cvičení před i po porodu

Kompenzační cvičení před porodem vyžaduje individuální přístup. Pomůžeme vám s rozhýbáním pánevního dna, prokrvením končetin proti otokům, uvolněním břišní stěny, aby se vaše miminko dostalo do té nejlepší polohy, kterou by mělo před porodem mít. Nezapomínáme ani na horní končetiny a zádové svalstvo, hýždě i dolní končetiny, které jsou důležité pro správné držení těla při jeho rychlé proměně.

I po porodu je důležité správně cvičit. Ochablé břišní svalstvo, rozestup břišní stěny a hyperlordóza jsou po porodu nejčastějším problémem, který je potřeba řešit. Proto jsme i po vašem porodu připraveni vám s tímto pomoci a zacílit cviky tak, aby se vám vaše postava vrátila zpět.

Sportovní příprava

Zvýšení sportovních výkonů, příprava na důležitý závod a získání koncentrace pro vyšší výkon, nastavení těla i hlavy na hru nebo zápas a zvýšení výkonnosti fyzické i mentální. S tím vším vám pomůžeme.
Připravíme vám tréninkový plán pro sport, který děláte, kde využijete své maximální rozsahy a dráhy pohybu a posílíte ty svalové skupiny, které potřebujete pro daný sport i pro jeho kompenzaci.

Cvičení po zranění při sportu

Při dlouhodobém přetěžování svalových řetězců dochází ke sportovním zraněním. Naučíme vás, jak se jim vyhnout. Existují stovky různých sportovních úrazů, ale jsou části těla, které jsou k poškození náchylnější více než jiné.

KOLENO - může se jednat o poranění menisku, zkřížených vazů, chrupavek, šlach, atd. Prevence                   spočívá ve strečinku, nepodceňovaní drobných zranění a jejich důkladné doléčení.

RAMENO - představuje okolo 20% sportovních úrazů (natažení úponů, dislokace). Postihuje ramenní           pletenec. Důvodem jeho ,,nestabilní" konstrukce přispívá také to, že se na něj upíná přibližně 17                   svalů.

VÝRONY KOTNÍKU - jsou běžným zraněním při sportu. Předcházíme jim zpevněním vazů a šlach okolo     kotníku a před tréninkem důkladným zahřátím a protažením.

ZÁNĚTY ACHILOVY ŠLACHY - při nadměrném přetěžování se v ní může vyvinout zánět. Pokud se neléčí přechází do chronického stádia. Projevuje se bolestí ráno při pokusech o první                                         kroky a bolestivým zduřením. Zhoršuje-li se neléčený zánět, může postupně přejít v kalcifikaci šlachy a její utržení.

DOLNÍ ČÁST ZAD - nejčastější problém může být nedostatečný strečink, špatná obuv, či nevyváženost svalového aparátu.

NATRŽENÍ SVALU - pokud jsou svaly unavené a nedostatečně zahřáté hrozí riziko natržení. Vzniknout může také při prudkém a neobvyklém pohybu. Nejpostiženějšími bývají svaly nohou (zadní strana stehen, lýtka) a rizika jsou spojena s různými sporty. Prevencí je důkladné protažení.

TENISOVÝ, GOLFOVÝ ČI OŠTĚPAŘSKÝ LOKET - vznikají dlouhodobým zatěžováním, případně příležitostným přetížením.

Příprava na fyzické testy

Máte obavu, že nesplníte náročnost fyzických zátěžových testů u PČR nebo AČR? Přijďte k nám a společně připravíme účinný tréninkový plán, se kterým dosáhnete maximálních výsledků.

Odstranění svalových a pohybových dysbalancí

Máte problém s nesouměrným držením těla? Vše se odvíjí od kosterních svalů, které drží kosti a klouby ve správné poloze. K jejich nevyváženosti dochází většinou při jednostranném přetěžování (naučená nevyváženost - skolióza, nebo tzv. vrozená skolióza). Vše odhalí diagnostika pohybového aparátu, při které zjistíme příčinu. Tu odstraníme správným cvičením antagonních (protichůdných) svalových skupin.